Jak napisać fraszke na dowolny temat

Pobierz

Tylko proszę taką by nadawała się do oddania.. Zgłoś nadużycie.. Z reguły nauczyciel w instytucji edukacyjnej może ci to zapewnić.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Newbie Odpowiedzi: 1 0 people got help.. 2013-10-21 16:55:08; Ułóż fraszkę 8 wersową na temat dobrego żywienia 2012-11-25 10:33:26; Ułożę fraszkę na dowolny temat, zatytułuje ją.. poleca 85 %.. Ale jeśli jest to raport na dowolny temat, na przykład na temat "językoznawstwa zagranicznego", powinieneś zastanowić się nad istotnością problemów w tej dziedzinie nauki.Fraszka na ,, Na moje księgi" jest autotematyczna.. Polski, opublikowano 11.06.2018.. Bez przekleństw i tekstów obrażających naukę.. Moją być tylko 2 linijki.. Odpowiedzi: 2 .. jak zaczac?. Co najmniej 5 wersówJAK COŚ DOBREGO TO DAM NAJ Potrzebuje argumentów do rozprawki o tezie Widmo Złego pana nie zasługuje na pomoc.. To ogromne budowle, ktore "upiększają" krajobraz każdego.Napisz fraszke.. Czyli podmiot liryczny opowiada o tym jak tworzy fraszki.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Na początku pragnę serdecznie przywitać przybyłych gości, cieszy mnie to, iż poczuliście się odpowiedzialni, za swoją obecność na tym ważnym, dla przyszłości naszej młodzieży spotkaniu.Napisz fraszke na dowolny temat.. :(2010-11-11 16:28:08; Napisz wspolczesna fraszke na temat ucznia albo uczenia sie.. Dzisiaj podpowiemy Wam, jak napisać artykuł na dowolny temat..

!Napisz fraszkę na dowolny temat.

Nowe pytania.. Hej, muszę pilnie napisać rozprawkę na j. polski na temat "Czy komputer w 2 dekadzie 21 wieku zastąpi człowieka".. Zapraszamy!Pytanie brzmi: Interpretacja wiesza Jana Kasprowicza XL " Aż mu cała rozpala się dusza ".Satelity dzielą się na:-sztuczne, takie jak np. satelity telekomunikacyjne-naturalne, zwane księżycami.. sa jakies szczegolne wymagania?. 2012-10-17 19:06:39Napiszcie mi fraszkę na dowolny temat.. 2011-11-17 15:12:04; Napisz krótką fraszkę na dowolny temat.. Że to serce jest na wagę złota.. Malarz ciągle maluje obrazy zazwyczaj to są same wazy bo nic innego nie potrafi więc niech go piorun trafi.. 0. about 11 years ago .. Kicia się przeciągnęła i tak do mnie miauknęła: -Jak Cię drapnę, jak Cię capnę..

Wymyśl fraszke na dowolny temat.

OBAWA -Kto ten głaz kolosalny na grobie.. Nie mam pojecia co tu wpisac ; /.. Juliett9999 October 2018 | 0 Replies .muszę napisać na jutro fraszkę na dowolny temat i mam mały problem ;/ +0 pkt.. Choć mamonę woli hołota.. Napisz jak najwięcej czasowników zaczynających się na "d" ZADANIE NA JUTRO : (.. Prosze o pomoc w karcie pracy .Krótki felieton na dowolny temat.. Mądry/a jestem, i nic co mądre nie jest mi obce xD .. Na dowolny temat.. 2011-04-09 12:48:58; napisz fraszke na temat: rada marzyciela, pochwała, na wagę złota 2010-03-14 12:15:42; Napisz krótką , trzy wersową fraszke na temat dzisiejszych nowoczesnych czasów.. Zadanie jest zamknięte.. Rodzice to skarb nie wszystkim znany, Kiedy jestem obok ciebie i chcę coś.. Przydatność 65% Przedmowa na dowolny temat.. FRASZKA-gałązka (z j.włoskiego), drobnostka, błahostka, drobiazg, żart, coś łatwego, byle co.. Nie przedstawię zwykłego ula, ale znacznie większy, nie mieszkanie pszczół, gdyż zamieszkują go ludzie.. Witajcie w ulu!. Niech parę miłych słów, Rozraduje ciebie znówOto kilka fraszek, mam nadzieję że się przydadzą !. Wymyśl fraszke na dowolny temat.. Odpowiedz.. Odpowiedz.. Odpowiedz.. Język polski.musze napisac fraszke o klasie..

Z ...napisz fraszke na dowolny temat +0 pkt.

Na dowolny temat.. Najlepsze rozwiązanie.. n ) 2012-01-18 17:22:50; Krzyżówka!. Czyli że Jan Kochanowski pije tzw. Ambrozje ( alkochol) i dopiero wtedy pisze swoja fraszke.. Ellais 6.10.2010 (19:44) nieposłuszna biedroneczka chciała pozna .Przydatność 65% Przedmowa na dowolny temat.. Na dowolny temat.. Napisz fraszke.. Moją być tylko 2 linijki.. Pilss potrzebuje na pon momóżcie.Napisz fraszke na dowolny temat.. Napisz fraszkę na dowlony temat (krótką).. Napisał by ktos fraszke?. Odpowiedź Guest.. Dziś zamierzam opisać bardzo ciekawe i powszechne "zjawisko" - ul. Na dowolny temat.. Question from @Juliett9999 - Gimnazjum - Polski.. Obie się na mnie rzuciły Prawie, by mnie zmiażdżyły, gdy.. Proszę was o trzy argumenty na tak, albo nie.. Planeta karłowata - rodzaj obiektu astronomicznego Planetoidy to ciała niebieskie,będące bryłami skalnymi Meteoryt - pozostałość drobnego skalnego ciała niebieskiego Napisz fraszke na dowolny temat .. Recommend Questions.. Na wagę złota: I chociaż tego nie możesz zmierzyć, To jednak warto, aby uwierzyć.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Pochwała: Za dobry czyn, dobrze wypełniony.. Wymień Bochaterów lektury,,Oskar i Pani Róża" I napisz kilka zdań na ich tematNapisz fraszke na dowolny temat (2 linijki wystarczą ) POMOCY !. Pochwałą zostań wynagrodzony..

Ułóż pytania na dowolny temat.

Question from @Joannabielecka1 - Szkoła podstawowa - Polski.. Nikt nie jest jednak ekspertem w każdej dziedzinie.. zachowuję się jak baranek potulny i dobry .napisz fraszkę na dowolny temat plllllllllllllllllis Zgłoś nadużycie.. Na początku pragnę serdecznie przywitać przybyłych gości, cieszy mnie to, iż poczuliście się odpowiedzialni, za swoją obecność na tym ważnym, dla przyszłości naszej młodzieży spotkaniu.Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest.. Zadanie jest zamknięte.Jeśli należycie do Facebookowych grup skierowanych do copywriterów, to pewnie nie raz spotkaliście się już z ogłoszeniem brzmiącym mniej więcej w ten sposób: "Zlecę pisanie tekstów na różne tematy".. Pilss potrzebuje na pon momóżcie!. Przez Gość militriaaa, Luty 5, 2012 w Dyskusja ogólna.. Odpowiedz.Ułożył by ktoś krótką fraszkę na dowolony temat?. wogole nie mam talentu do takich rzeczyNapisz fraszke.. Polecane posty.Więc na wiec marzycieli, Wszyscy pobieżeli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt