Przyporządkuj wymienionym postaciom właściwe opisy jeden z nich jest niepotrzebne

Pobierz

W tym celu wpisz odpowiednie numery w wykropkowane miejsca.. 2 zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapisz pod portretami królów Polski właściwe wyrażenia z ramki.. Ernest Malinowski - budowniczy linii kolejowych w Peru.. Duce - przywódca ruchu faszystowskiego i premier Włoch.. Był królem Rzeczypospolitej w czasie potopu szwedzkiego.. Jeden opis jest niepotrzebny.. Z entuzjazmem czytam publikacje poświęcone starożytności oraz średniowieczu.. 1. łagodne zimy i chłodne lata, opady w ciągu roku 2. duże dobowe amplitudy temperatur, opady bardzo małe w postaci dużych ulew 3. całe roczne amplitudy temperatury, jedna lub dwie pory deszczowe 4. przez cały rok ujemnie temperatury .3 Przyporządkuj podanym pojęciom właściwe opisy.. c) Stefan Czarniecki .. 1.Oglądasz stare wydanie książki.. Pasjonuje mnie także sztuka oraz narciarstwo.. B. Józef Stalin 3.. C. Neville Chamberlain 4.Od kilku lat wiążę swoje życie zawodowe z historią.. Józef Wybicki - twórca słów "Pieśni Legionów Polskich we Włoszech".. C. Józef Haller 3.. W wolnym czasie planuję wycieczki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Paweł.przyporządkuj każdej z wymienionych ponizej postaci starego testamentu odpowiednie związane z nią wydarzenia mojżesz jozue samuel saul dawid salomon eliasz izajasz jeremiasz bracia machabejusze pokonanie proroków bożka baaka przeniesienie arki przymiarza do jerozolimy walka w obronie wiary wyjscie z niewoli egipskiej przestroga przez babiloniaBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym..

... Przyporządkuj wymienionym postaciom właściwe wydarzenia.

( jeden jest dodatkowy i nie pasuje do żadnego z opisu).. (./3 pkt) 1. plebiscyt A. zrzeszenie osób, których celem jest realizacja określonych 2. korporacja zadań 3. demilitaryzacj B. pozbawienie pokonanego państwa terytoriów kolonialnych a C. głosowanie ludności zamieszkującej sporne terytorium zaPołącz postacie historyczne z odpowiednimi opisami.. Spośród wyrazów i wyrażeń wybierz właściwe i odpowiednio je Odmień jedno z nich jest .Zapisz pod portretami królów Polski właściwe wyrażenia z ramki.. Pomocyy!. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. 2.uporczywe wpajanie społeczeństwu określonych poglądów i przekonań często za pomocą propagandy.. 3.Przyporządkuj wymienionym poniżej pojęciom właściwe ich wyjaśnienie A.demokratyzacja B.indoktrynacja C.emancypacja 1.rozdział kościoła od państwa i utrata jego dotychczasowych przywilejów.. 3pkt.. Zadanie2/zapisz w wyznaczonych .Wymienionym typom klimtu przyporządkuj odpowiadające im cechy.. Question from @Natalciakk12323 - Szkoła podstawowa - ReligiaOpis wiosny 15 zdań !. Pomocyy.. Wymień jak najwięcej zwierząt po angielsku I części ciała Answer.. Proszę o pomoc!. Polski komunista, który kierował Czeką.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Spośród wyrazów i wyrażeń wybierz właściwe i odpowiednio je Odmień jedno z nich jest niepotrzebne..

Przyporządkuj wymienionym organom władzy sądowniczej właściwe opisy.1.

PLISS na jutro dam naj .Pielgrzymować do Boga, znaczy ?. Jedno jest niepotrzebne.. Serbski nacjonalista, który dokonał zamachu na arcyksięcia Franciszk B. Feliks Dzierżyński Ferdynanda Habsburga.. Dowódca Błękitnej Armii.Sep 29, 2020 Przyporządkuj wymienionym postaciom- Zadanie 6.: Wczoraj i dziś 7 - strona 196 Zadanie Zadanie Zadanie Zadanie A. Benito Mussolini 2. .. Pielgrzymować do Boga, znaczy ?. Sowiecki dyktator, który wprowadził kult jednostki.. Jedno z nich jest niepotrzebne.. A - świadomość narodowa B - pochodzenie etniczne C - symbole narodowe D - kultura..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt