Popatrz na obrazek i napisz krótki dialog

Pobierz

Zadanie 4- popatrz na obrazki, przeczytaj i spróbuj dobrać produkty do przedstawionych bohaterów.Przykładowe dialogi angielsku!. Nauczysz się nowej piosenki ( zadanie 3) - posłuchaj kilkukrotnie i staraj się zaśpiewać.. Kitty i Archie bawili się na podwórku obok budy Gus'a.. 3 Uczeó pisze krótki tekst o tym, co chce, a czego nie chce zjeéé, uŽywajqc podanych wskazówek .Na lotnisku (109) Człowiek - wygląd zewnętrzny (135) Człowiek - czynności (czasowniki, poziom B1) (200) Miesiące (12) Warzywa (46) Ubrania, garderoba (87) Owoce (43) Napoje (30) Dni tygodnia (7) Pomieszczenia i części domu (24) Wyposażenie biura (66) Turystyka i podróże (338) Sport, hobby, rekreacja (250) Wyposażenie łazienki (25 .Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. Otwórz podręcznik na str.97/zad.1.. Posłuchaj i sprawdź.. Zwykle nie występuje samodzielnie, lecz jest wykorzystywany w innych pracach, np. w opowiadaniu, czy powieści.Mama mówiła, że to człowiek i że ma na imię Michał.. CB 85/6 Spójrz na przykład w dymkach.. 6/71 łączenie zdań spójnikiem "and" 4.. Dialog jest rozmową, zespołem wypowiedzi dwóch lub więcej osób, które występują na przemian w roli mówcy lub słuchacza.. Ciotka ledwie dobudziła go o dziewiątej.Napisz zdania z podanych wyrażeń w czasie past continuous Zad.3/59 Popatzr na obrazki i wybierz właściwą odpowiedź, zapisz w zeszycie..

Popatrz na obrazek z poprzedniego zadania.

Zad.2 Przepisz podane zdania używając formy przeczącej czasu past continuous.str.. 2 - przetłumacz 6 słów, które znajdują się w ćwiczeniu, poznaj ich znaczenie i zapamiętaj 4.. Dzień spędzałam na zabawach z mamą, na spaniu i na starannym czyszczeniu futra.. 2 Uczeñ uzupe{nia dialog na podstawie obrazków i symboli.. 3 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Kto ma daną zabawkę Kitty czy Archie.. 3 Popatrz na obrazki i dokończ zdania.. 2 Popatrz na obrazki i rozwiąż krzyżówkę C 1 H E E T A H S Uczeń czyta .Zadanie 2- popatrz na obrazki, spróbuj nazwać wszystkie produkty spożywcze a następnie napisz je w zeszycie, tak jak w przykładzie.. 2 Jest to zadanie 2/51 z podręcznika.. Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem.. Ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. 2011-03-26 16:35:47; Popatrz na obrazki i wpisz zdania z can lub can't 2012-10-16 16:51:50; Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32Uzupełnij dialog odpowiednią formą czasownika be w czasie przeszłym.. Czytanie opisu smoka i przetłumaczenie zdań.. Wykonaj ćw 7/71 ( na poniedziałek - 4.05.2020) Dn. 28 .. Wykonanie ćw.. 3- przeczytaj dialog i znajdź i popraw 5 fragmentów, które zostały napisane w złej kolejności, np.1.zad 4.. Będzie ocena.Popatrz na obrazki, podpisz je, odsłuchaj i powtarzaj kolejne z nich CD 5.4 5.04.mp3..

2 Ponumeruj zdania dialogu.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Odgadnięcie, który obrazek pasuje do opisu.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. str.85/2-uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Witamy w dziale Dialogi po angielsku, gdzie zamieszczone są rozmówki angielskie oraz towarzyszące im zwroty i wyrażenia angielskie.Znajdują się tu ciekawe tematyczne dialogi, przykładowe rozmowy w języku angielskim.. Napisz pytania i krótkie odpowiedzi do podanych punktów.. W punkcie pierwszym jest napisane She's got a skateboard.2.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. 85/1-napisz w zeszycie 3 krótkie dialogi (wg wzoru) na podstawie rysunku: np. 3-A.. 1- popatrz na obrazek i uzupełnij je brakującymi wyrazami, np. 1.. Następnie dopisz drugie zdanie-patrz na przykład w podręczniku .. Naklej brakujące obrazki.. Przeczytaj dialog na głos.. 3 - najpierw uzupełnij dialog wyrazami z ramki w takiej kolejności: uczę się, robię,Witam, chciałabym przedstawić jak napisać dialog dla klasy 5 szkoły podstawowej, z pewnego powodu czyli niestety braku szkoły podstawowej w kategoriach Dialog można napisać na trzy sposoby: >Za pomocą myślników wydzielić wypowiedz każdej osoby w oddzielnej linijce, np.: - Poproszę ,, Świat Młodych".Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku..

Napisz dialog w zeszycie: Zad 5.

Potem napisz krótkie odpowiedzi: Great!. Popatrz na poniższą tabelkę.. Połącz ze sobą części zdań.. "Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły.. Zeszyt ćwiczeń p.84.. Każdy wpis zawiera wytłumaczone słownictwo, wiele z nich ma dodatkowo filmy czy nagrania wymowy.1.. *wersja do wydruku: Lesson 26Znajdź na obrazku z ćwiczenia 2. przedmioty wymienione poniżej.. Przetłumacz na j. polski.. napisz o tym: 2012-11-10 17:37:42; Popatrz,co jada Hanna.. Popatrz na obrazek i napisz krótki dialog Angielski klasa 4 1 Zobacz odpowiedź Kubaaawojdat Kubaaawojdat A gdzie jest ten obrazek?. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem.. str. 85/4-uzupełnij zdania formami twierdzącymi lub negatywnymi czasownika BE w przeszłości (was/were),Zad.. Wstęp: pytanie jak się masz,można podziękować za ostatni list,zapytać się co u Ciebie,itp.. Ex 1 - Popatrz na obrazki, następnie uzupełnij zdania wyrażeniami z ramki.. Popatrz na list do Ryana, który napisała Alicja.. 1 - popatrz na obrazek i napisz co znajduje się na ilustracji (należy dopisać 19 słów) zapisz te wyrazy w zeszycie 3. c It's on .1 Unit Animal Park Lesson 1 Basic & Challenge 1 Połącz zdania ze zwierzętami przedstawionymi na obrazku.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.1..

2 Uzupełnij dialog zdaniami z ramki.

Przepisz zdanie fałszywe, popatrz na obrazek, zaprzecz i podaj zdanie prawdziwe o obrazku.. 4/68 według wzoru.. Zrób rysunek.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.. Podobno gdy się urodziłam, razem ze mną przyszły na świat dwie moje siostry, ale potem zniknęły - było to tak wcześnie, że w ogóle ich nie pamiętam, więc zawsze byłyśmy z mamą we dwie.20 Lesson 4 Basic 1 Uzupełnij zdania.. Popatrz na obrazek, na zabawki, a następnie przeczytaj punkty od 1 do 6.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz wymyśloną przygodę po angielsku Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:55) napisz wymyśloną przygodę po angielsku na karcie A4 Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: ZACK246 14.4.2010 (19:57) napisz po angielsku krótkie hasło z .Sprawdź jak napisać dialog, zapoznaj się ze wskazówkami i przykładami dialogów.. 2- popatrz na obrazki i podpisz je właściwymi nazwami pomieszczeń.. Uzupenij zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt