Wiersze poezja miłosna

Pobierz

Obiecaj, że poznawać będę ciebie od świtu ?. Życzę miłej lektury i pięknej, wielkiej i nieprzemijającej miłości.. Śpieszno nam do łez szczęścia, do tchów naszych woni, Chcemy pieszczot próbować, poznawać swe ciała.. Dzięki portalowi Plath.pl możesz podzielić się swoją poezją z innymi autorami wierszy i czytelnikami poezji.. Dziś jesień łka, Lecą dziś zwiędłe.. I nic.Jun 19, 2022Dec 7, 2021Poniżej zamieszczam kilka wybranych wierszy poświęconych tematyce miłosnej.. Aleksander Puszkin.. że gdy będzie ciężko, to w oczach twych nadziei błyskiFeb 12, 2021umiłowaną, poślubioną, wówczas się ogród nam otworzy, ogród świetlisty, pełen zorzy.. Gałązki ku nam zwisać będą,Wierszyki miłosne Dzisiaj jest pięknie, chociaż za oknem mizernie, Słońce gdzieś na niebie blednie, a ja wciąż tęsknie obłędnie, Chciałbym być teraz tam z Tobą, w ogóle nie interesując się pogodą, Przytulić mocno do siebie i w końcu poczuć się błogo, Nawet o tym nie masz pojęcia skarbie, Jak bardzo chciałbym, byś pewnego dnia spojrzała na mnie,Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddaje Dla ciebie zrobię wszystko Moja kochana Myszko Oddam Ci cały mój świat Bo jesteś tego wart.. że mnie nie zostawisz, nie powędrujesz w dal nieznaną i że się nigdy nie ukryjesz za nieczułości zimną ścianą..

Wiersze o miłości i poezja miłosna.

Milcząc - Julian TuwimJun 18, 2022Wiersze o miłości szczęśliwej "Dwa słowa" We wszystkich mowach i w języku duszy.. Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia.. Nad wszystkie są dwa słowa, Jak w kroplach rosy po suszy, W nich skarb żywota się chowa.. milosc do ciebie jak piecyk grzeje, Grzesiu kochany ja oszaleje, zabierz mnie stad, zabierz szybciutko, bede twym kotkiem bede twa rybka, tylko mnie kochaj, szanuj i tul, ja twoja bede, ty tylko moj.Kup teraz na Allegro.pl WIERSZE WYBRANE - Czesław Miłosz poezja wiersze na Allegro.pl - Olsztyn - Stan: używany - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. Nie mogę powiedzieć, bo w języku wciąż słów takich nie ma, ale może ktoś pisze, kto?, nie wiem, w nieodkrytym języku poemat na ten temat, lecz zanim powstanie,Taki to już los mój będzie, Takie to już miłowanie: Przywitanie, pożegnanie, Pożegnania, wspominanie.. Oczy twoje widzę wszędzie, Oczy twoje.. Co nam zostało z tych lat - Julian Tuwim Dawne dni, czułe dni Wonią bzów przepojone, Wiosną we krwi Szumiał złoty nasz śpiew..

...Pokaż swój talent, pokaż swoje wiersze.

Czy to jest normalne, czy to poważne, czy to pożyteczne - co świat ma z dwojga ludzi.. Miłość (Nie wi­dzia­łam cię już od mie­sią­ca) - Maria Pawlikowska-Jasnorzewska Nie widziałam cię już od miesiąca.. Jak cię kocham Jak cię kocham?. Miłość szczęśliwa - Wisława Szymborska Miłość szczęśliwa.. Rozwonią nam się kwietne sady, pachnąć nam będą winogrady, i róże śliczne, i powoje całować będą włosy twoje.. Pamiętam cudne w mem życiu zdarzenie: Tyś błysła w pierwszych chwilach mej młodości, Jako przelotne niebieskie zjawienie, Jako najczystszej geniusz piękności.Dec 23, 2020May 9, 2021Romantyczne wyznania miłosne, piękne wierszyki o miłości, wyjątkowe wierszyki miłosne, najpiękniejsze wyjątkowe wiersze walentynkowe, gotowe teksty wyznań miłosnych dla ukochanej, ukochanego, smutne wyznania miłości, radosne, yznania milosnekiedy przyjedziesz po mnie z daleka, kiedy zabierzesz do siebie moj drogi, czekam wciaz czekam, mroz dzis tak srogi..

Znajdziesz u nas wszystko, wiersze miłosne, wierszyki dla dzieci, poznasz komentarze innych autorów.

Okradają z ścieżek i ustroni, Z trudem przez nas wykrytych.. Kraszewski *** "Każdy nowy dzień…"Feb 12, 2021Wiersze Miłosne Poezja polska - Poezja obca Asnyk Adam Mickiewicz Adam Fredro Aleksander Leśmian Bolesław Heine Heinrich Kasprowicz Jan Kochanowski Jan Jarosław Iwaszkiewicz Goethe Johann Wolfgang Jonasz Kofta Julian Tuwim Słowacki Juliusz Tetmajer Przerwa Kazimierz Konstanty Ildefons Gałczyński Kornel Makuszyński Leopold StaffChcę całować usta twoje Kiedy patrzę w twoje oczy Chcę być z tobą w dzień i w nocy Chcę na ciebie ciągle patrzeć By twą duszę sobą natrzeć Chce cie pieścić w każdej chwili Byśmy dobrze sie bawili Kiedy twoje ciało płonie Chce je objąć w swoje dłonie Chcę namiętnie w tobie żarzyć Bym nie musiał ciągle marzyć Czasem gdy z dala ode mnie zaszywasz SięOct 29, 2021Wiersz: Bolesław Leśmian Śledzą nas Śledzą nas.. Gniew nasz w słońcu pała!. Pójdziemy cisi, zamyśleni, Wśród złotych przymgleń i promieni, pójdziemy wolno alejami, pomiędzy drzewa, cisi, sami.. Mój ukochany wiersz, w oryginale jeszcze pięknijszy.. Dwa słowa - kocham ciebie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt