Sprawdzian z opowieści wigilijnej pdf

Pobierz

Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. d) w miasteczku Szkocji.. Rozwiąż test!Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Pytanie 1 /10.. 3.Z kim mieszkał?. c) Wspólnikiem w interesach.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Pierwszym duchem, który odwiedza Scrooge'a, jest duch jego zmarłego wspólnika, Marleya.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. b) Sąsiadem z kamienicy.. Test składa się z 12 pytań.. OPOP-Q00-1904 Strona 13 z 36 Zadanie 8.. Test składa się z 15 pytań.. b) w Londynie.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?. Uwaga!. .Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. POWODZENIA.. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Udostępnij.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. 6.kIm był gółówny bohater 7.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. 2.Kim był główny bohater?. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

5.Miejsce akcji Opowieści wigilijnej.

Przedstawiamy Wam wzor sprawdzianu z lektury pt."Opowie .. 5.Jak sie nazywal drugi duch?. A)_ 1.W jakim miescie toczy sie akcja?. 5.Gdzie pracuje główny bohater książki ?. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. 8. z kim mieszkał główny bohater 9. kto odwiedził w nocy scoorga ?Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Wanisz 3 lata temu.. z tego sprawdzian :)Opowiesc Wigilijna, jednak Charles to po polsku Karol, wiec mysle, ze autor testu wiedzial co pisze ;) Lecz to prawda - Charles to nie.. Otwórz PDF w nowym oknie.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Język polski, Sprawdziany i testy Opowieść wigilijna.. c) w Nowym Jorku.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Wydarzenia przedstawione w Opowieści wigilijnej rozgrywają się w Londynie.. polskie imie, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPubliczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.

Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. 6.Dar Scrooge'a dla rodziny Boba.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Rozwiąż test.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Nie było łatwe.sprawdzian wiadomości opowieść wigilijna.pdf (22 KB) Pobierz.. Przerwij test.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.1.Jedno z miejsc, które Scrooge odwiedził z du-chem przyszłych świąt Bożego Narodzenia.. 1 klasa gimnazjum, jakies linki do testow czy cos .Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Wyślij zgłoszenie .1.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Rozwiąż test!Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3"Opowieść wigilijna" - test trudny..

Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnatest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasterasprawdzian z opowieści wigilijnej nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zwłaszcza naOdpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. To nie ulegało wątpliwości.. Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga ?. Mróz bowiem z każdą chwilą się wzmagał.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. (2 pkt) Uzasadnij, że postępowanie Scrooge'a zmieniło się pod wpływem .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011kościoła, z której gotyckiego okna ciekawie spoglądał na Scrooge'a stary, uszkodzony dzwon, zniknęła.. Quiz w Poczekalni.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna..

sprawdzian z opowiesci wigilijnej nowa era ... Kim byl Tumnus?

2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. 3.Duch.Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. 2.Jeden z przedmiotów, które zostały ukradzione z domu Scrooge'a.. Quiz w Poczekalni.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Kto jest autorem książki ''Opowieść wigilijna'' 2.w jakim mieście toczy się akcja książki 3.kto jest głównym bohaterem książki 4.W okresie jakich świąt toczy się akcja książki ?. Skomentuj.. 7.Bella dla Scrooge'a.Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Udostępnij.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Można się lekko do tego przyczepić ;).Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Dzwon wybijał teraz godziny oraz kwadranse wśród mgły z tak silnymi drganiami, jak gdyby mu zęby szczękały z zimna.. 4.Copperfield, bohater jednej z książek Dickensa.. Serwis zamkniety.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. 3.Nazwisko Boba.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. "Opowieść Wigilijna" test z lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt