Cytaty o miłości do dziecka

Pobierz

"Helen Keller 2., "Kiedy kogoś kochasz, Kochasz całą osobę, taką, jaką ona jest, a nie taką, jaką byś chciał.. Możemy zaspokoić wszystkie fizyczne potrzeby dziecka, jeśli jednak nie będzie ono obejmowane, nie wyrośnie na zdrową osobę.. Mówi się, że córki są najlepszymi przyjaciółkami matki.. Oto kilka cytatów, aby uczcić miłość, jaką córki czują do swoich matek.. Dzieci bardziej niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że je kochają.. G. Gargaś *** Moja mama się śmiejePoniżej przedstawiam kilka cytatów o dzieciach, których źródłem jest właśnie Biblia.. Algernon Charles Swinburne"Dziecko najwięcej miłości potrzebuje, wtedy gdy najmniej na nią zasługuje.". Nie ma w tym nic dziwnego.. Pozostanie w nim poczucie smutku, zaniedbania, odrzucenia.. "Pozostań dzieckiem, aby cię zawsze mogły kochać twoje dzieci" -przysłowie estońskieCytaty O Miłości Ojca Do Dziecka.. Musset Cytaty o miłości - do.Jun 2, 2021te piękne cytaty pomagają dzieciom zrozumieć emocje miłości i to, jak ważne jest życie.. (Dorothy Parker) Od dzieci można się wiele dowiedzieć.Strona Główna > Związki > "Dzieci nie liczą czasu, toteż wystarczy im go na gruntowne obserwacje.".. (Jodi Picoult) Dziecko pragnie mieć psa, by go kochać, dorosły - by czuć się kochanym.. (Andrzej Majewski) Mądrością dziecka jest ufność.Mar 3, 2022Cytaty o miłości do dzieci ..

44 słodkie cytaty o miłości - dla dziewczyny i chłopaka.

Pomóż mu stać się sobą, a nie tobą.". Choćby nie wiem co się stało, choćby nie wiem jak bardzo własne dziecko cię zawiodło, zraniło, to i tak będziesz je kochać ze wszystkich sił.. Wraz z nadejściem dziecka życie nabiera nowych barw i staje się bardziej znaczące.. Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.. Kiedy pragniesz napisać lub powiedzieć coś pięknego do ukochanej osoby, może brakować ci słów.. "Czcij ojca swego i matkę swoją, aby długo trwały twoje dni w ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.". "najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na tym świecie nie można zobaczyć ani nawet usłyszeć, ale trzeba je odczuć sercem.. "Kiedy patrzysz w oczy swojej matki, wiesz, że to najczystsza miłość, jaką możesz znaleźć na tej ziemi.. Phil Bosmans.Oct 10, 2020Memy o tematyce: psytulanie, lovsy, cytaty o miłości, aforyzmy, sentencje, mem, psytul, przytulanie, psytul mnie, memy, cytaty, uczucia, przytul, przytul mnie .. "Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona" -Marguerite Duras "Nie oczekuj, że twoje dziecko będzie takie, jakim ty chcesz, żeby było.. Odpowiadają ludzie, którzy tę cnotę opanowali niemal do perfekcji.. (Kahlil Gibran) Ojcostwo to udawanie, że najlepszym prezentem, jaki dostałeś, jest mydło na sznurku..

Pięknym uzupełnieniem będą trafne cytaty.

*** Michał Anioł "Kobieta wybaczy Ci wszystko, oprócz jednego: że jej nie kochasz.". "Dzieci, bądźcie posłuszne rodzicom we wszystkim; albowiem Pan ma w tym upodobanie.. Wszystko, co osiągnięte tresurą, naciskiem, przemocą, jest nietrwałe, niepewne, zawodne.Rodzina i dzieci cytaty, aforyzmy, przysłowia from "syn nie jest sędzią swojego ojca, ale sumienie ojca jest w swoim synu ".Dzieci uwielbiają cytaty dla mam od córek.. Mnie też ich czasem brakuje.3 days agoWarto je zbierać w pięknych fotoksiążkach tak, aby miało na zawsze niezapomnianą pamiątkę.. Od zakupów, plotek po dzielenie się kobiecą więzią, duet matka-córka jest najlepszy do znalezienia.. Największym darem Boga dla człowieka jest dziecko.. "Feb 12, 20211 day agoI choć są z tobą, to nie należą do ciebie.. (Bill Cosby) Najlepszym sposobem, aby utrzymać dzieci w domu, jest dobra atmosfera i spuszczenie powietrza z opon.. 44 słodkie cytaty o miłości - dla dziewczyny i chłopaka.. ""Miłość rodziców do dzieci nie polega na ciągłym dawaniu prezentów - prawdziwa miłość oparta jest na zrozumieniu i konsekwencji.". Zofia Kossak-Szczucka Bycie matką to postawa, nie więź biologiczna.. - Marek Michalak "By lepiej opanować sztukę wychowywania dzieci, powinniśmy być otwarci na ocenę tego, co nasi rodzice robili dobrze, a które ich metody zmienilibyśmy na lepsze..

Ta miłość jest jedną z najpiękniejszych miłości.

Ten jest dla ciebie, mamo!. ""Miłość jest skrzydłem, które ten dał człowiekowi, aby ten mógł wzlecieć do Niego.". Przestawione aforyzmy mówią także o darach, które rodzice otrzymują w zamian za swój codzienny trud i poświęcenie.. Madonna Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej.. Dante Alighieri *** "Człowiek, który.Apr 21, 2021Feb 2, 2022Jun 1, 2022Dzieciństwo pełne miłości pozwala przeżyć połowę życia w tym zimnym świecie.. (Paul Jean) Dzieci myślą z mózgiem szeroko otwartym; dorastanie, jak zdążyłam zaobserwować, polega tylko na stopniowym zamykaniu go.. "- Lew Tołstoj 3.Poczucie spełnienia jakie czerpiesz od drugiego człowieka, zwłaszcza dziecka, zawsze będzie istotniejsze niż to, że ludzie rozpoznają cię na ulicy.. "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.".. Andrzej Majewski *** "Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.". Przez jego oczy Pan patrzy na nas i ocenia działania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt