Plan wydarzeń lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Szkoły Latania.. Powrót Mirmiła, Kajka i Kokosza z polowania; Atak zbójcerzy.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Klasa 4 Polski.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. 1Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Podstęp Hegemona i opowieść o lataniu.. złotem.. Cel lekcji: poznajemy wstępne informacje na temat lektury Nacobezu: Potrafisz opowiedzieć treść komiksu, Wiesz, kim są bohaterowie i potrafisz przedstawić kilka informacji o nich, Potrafisz podać właściwą kolejność ukazanych wydarzeń.Kajko i Kokosz doganiają ich gdy już okupują zamek Wojmiła i Mszczuja.Kajko i Kokosz.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Temat: Tworzymy plan wydarzeń do lektury pt. "Kajko i Kokosz.. Powiązane z testem z Szkoły Latania.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Kociaramiara 4 miesiące temu.. Szkoła latania.". Miejsce akcji: Test składa się z 12 pytań.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Część 1.. Szukaj..

Słaba jakość.Kajko i kokosz szkoła latania.

Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Drogi Uczniu, przedstawiam ci cykl lekcji na podstawie lektury.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Był to pierwszy komiks tego autora o Kajku i Kokoszu, który ukazał się nakładem tej gazety z początku w formie gazetowej wydawany bez tytułu Szkoła latania, lecz jako Kajko i Kokosz.. Szkoła latania- test z lektury Teleturniej.. Rozkaz Mirmiła.. - Poranny powrót obrabowanych przyjaciół do grodu., 3.. Napisz w zeszycie temat lekcji, a następnie zapoznaj się z materiałem i wykonaj polecenia.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Dokładne miejsca wydarzeń np: szkoła,wyspa Jacksona; W pustyni i w puszczy; Potrzebujesz pomocy?. Atak zbójcerzy.. Przypadkowy napad Łamignata na Mirmiła, Kajka i Kokosza..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Jest wiosna - Łamignat jak zwykle czuje się nieco osłabiony.. Rozwiąż test.. Najlepsi w tym miesiącu .. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Sprawdź swoją wiedzę na temat komiksu Kajko i Kokosz.. Szkoła latania Teleturniej.Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Akcja przenosi się z ulokowanej nad jeziorem lichej chaty Jagi i Łamignata do zbudowanej w gęstym borze na wzgórzu drewniano-kamiennej warowni zbójcerzy oraz grodu Mirmiła.Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Życzę ci wspaniałej zabawy w Mirmiłowie, ale uważaj na Zbójcerzy!. Szkoła latania - plan wydarze .. Kajko i Kokosz.. Szkoła latania (Janusz Christa).. - Pobyt przyjaciół w szkole latania.Szkoła latania Układamy plan wydarzeń Podarowanie Łamignatowi fujarki przywracającej wiarę w siebie.. Szkoła latania.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania..

0%Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.

Szkoła latania?. Poranny powrót Mirmiła K i K do grodu.Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz, Szkoła latania - problematyka W komiksie Janusza Christy występują dwa typy bohaterów - pozytywni, m.in. bohaterowie główni Kajko i Kokosz oraz czarne charaktery czyli zbójcerze, którzy pod wodzą Hegemona starają się podbić gród kasztelana Mirmiła.Masz problem ze zrozumieniem utworu Kajko i Kokosz.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Szkoła latania" Janusz Christa.. - Z odsieczą na pniu drzewa., 2.. Mam nadzieję, że przeczytałeś komiks.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Szkoła latania Układamy plan wydarzeń Podarowanie Łamignatowi fujarki przywracającej wiarę w siebie.Przypadkowy napad Łamignata na Mirmiła, Kajka i Kokosza.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania Janusza Christy..

Plan wydarzeń: Podarowanie Łamignatowi fujarki.

Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W środę, 15 listopada 2017 r. uczniowie klasy 4b wzięli udział w wernisażu wystawy "Kajko i Kokosz.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Szkoła latania".. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Bohaterowie pierwszoplanowi , drugoplanowi,epizodyczni w Kajko i Kokoszu ,,Szkoła latania"Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Przerwanie posiłku Kokosza.. Szkoła latania 1. wozem.Kajko i Kokosz.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.1.. Publikowany był na ostatniej stronie - jedna strona komiksu na całej szpalcie gazety (w sumie 35 plansz, ukazujących się trzy razy na tydzień).Kajko Kokosz Mirmił .. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Lekcja 1 Temat: Pierwsza wizyta w .Temat: Wprowadzenie do lektury "Kajko i Kokosz.. Podstępny atak zbójcerzy na gród.. cele lekcji - przypomnienie treści lektury - utworzenie planu wydarzeń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt