Kocham cię mamo tekst piosenki

Pobierz

Kocham!. Kocham Cię Ti Amo je taime I nie pytaj mnie dlaczego tak jest Ty jesteś mą mamą, wspaniałą kochaną Jedyną na zawsze i kochasz mnie też.. Kocham!. ‍ | Piosenki dla dzieci .Usiądź mamo przy mnie blisko I posłuchaj tych słów, Ty z pewnością znasz to wszystko, Jednak powiem to znów.. Jesteś wszystkim tym co mam, Wszystko Tobie jednej dam.. Mamo wiem, że Ty czujesz to samo.. dzisiaj Mamo Ci niesiemy.. Tyle problemów, tyle złej energii, a potrafisz żyć i .. Dajecie mi buziaki.Obiecuję cię kochać Bo zawsze widzisz mnie lepsza niż jestem Obiecuję cię kochać Zawsze karmisz mnie czystym powietrzem Obiecuję cię kochać Bo żebym mogła spać, wstajesz wcześniej Mówisz dzieciom, niech mama śpi Mówisz, kocie odpocznij jeszcze Kocham cię bardziej niż wczoraj Kocham cię mniej niż jutro W ciemnej doliny zawsze mnie wołajNiech zawsze dla Was świeci słońce i rosną kwiaty na łące!. Kiedy byłam jak kwiatuszek, mama głośno powiedziała Słów rozwinął się kłębuszek, które bardzo pokochała Kocham Cię!. Dziękuję mamo, dziękuję tato.. Kocham!. Ref: Od samego rana aj ja jaj Na buzi mam banana aj ja jaj Znowu będą tańce aj ja jaj Zabawy, przebierańce aj ja jaj.. Kocham!. Ty jesteś mą mamą, wspaniałą, kochaną, jedyną na zawsze i kochasz mnie też.. Kiedy byłam jak kwiatuszek, mama głośno powiedziała Słów rozwinął się kłębuszek, które bardzo pokochała Kocham Cię!.

#kocham cie mamo.

Kocham Cię Ti Amo je taime I nie pytaj mnie dlaczego tak jest Ty jesteś mą mamą, wspaniałą kochaną Jedyną na zawsze i kochasz mnie też.. Kocham Cię Mamo.. Kiedy byłam jak kwiatuszek "mama" głośno powiedziałam.. Urok wiosny i jesieni.. Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto).Apr 26, 2022Tekst piosenki: Na drzew majową gra piosenkę na gałązce bzu zakwita kwiat.. Kocham Cię!. Pięć uśmiechów i trzy kwiatki, miłe słowa i pomadki.Sobel.. Są kiedy mnie tulicie.. Złote słońce, kolor nieba, wszystko czego ci potrzeba.. - wersja wokalna (PD, mp3) Kwiecień 2020.. Dziękuję mamo, dziękuję tato, Za każdą zimę, za każde lato.. Rytmisiowe Piosenki | Kocham Cię, Tato!. : Kocham Cię, kocham Mamo… Kiedy będę bardzo duża, to przytulę Mamo Ciebie.. ‍ | Piosenki dla dzieci - YouTube.. Po czym tulisz mnie, czule całujesz, Więc zaśpiewam Ci, to co ja czuję.. słów rozwinął się kłębuszek, które bardzo pokochałam.. Mamo wiem, że Ty czujesz to samo.. Mamo wiem, że Ty czujesz to samo.. Proszę otwórz serce swe, Niech w nie wpadną słowa te, Które Tobie teraz ja,Kocham Cię, mamo!. Nawet kiedy muszę wstawać rano I bardzo mi się nie chce jechać z moją mamą Oczka moje jeszcze są sklejoneKocham Cię!. Mamo wiem, że Ty czujesz to samo.. Kiedy będę taka duża, jak przytulę mamo Ciebie I zawołam 'żadna burza, nie oddali nas od siebie!'.

Kocham moją Mamę, kocham ją.

I zawołam:-żadna burza nie oddali nas od siebie!Tekst piosenki Kocham Cię Mamo Przepraszam Cie mamo za błędy Ale powiedz jak mam zachować się Tyle problemów tyle złej energii A potrafisz żyć i prosto stać na nogach Wiesz czasem dziękuję nie starczy Dlatego siedzę nad tekstem Czasem dziękuje nie starczy Dlatego nagrałem piosenkę Chce dać więcej od siebieOboje przeszliśmy przez ciemność Mamo jak patrze co teraz się dzieje, ze Szczęścia przyspiesza mi tętno Mamo muszę to powiedzieć Ci, wyglądasz tak Pięknie dziś I wczoraj i jutro i przez całe życie jesteś Najpiękniejsza Chcę dać więcej od siebie Więc rozchmurz się i nie martw się Bo teraz będzie tylko, tylko i tylko lepiej Przecież mamy siebieRef.. Kiedy będę taka duża, jak przytulę mamo Ciebie I zawołam 'żadna burza, nie oddali nas od siebie!'. Usiądź mamo przy mnie blisko I posłuchaj tych słów, Ty z pewnością znasz to wszystko, Jednak powiem to znów.. Przepraszam Cię mamo za błędy, ale powiedz jak mam zachować się Tyle problemów, tyle złej energii, a potrafisz żyć i prosto stać na nogach Wiesz, czasem "dziękuję" nie starczy, dlatego siedzę nad tekstem Czasem "dziękuję" nie starczy, dlatego nagrałem piosenkę Chcę dać więcej od siebieMamo jedno musisz wiedzieć Znam tylko jedno takie serce Zasługujesz na dużo więcej Rzuć smutek łap szczęście Bo jesteśmy już tak Jesteśmy tak daleko Zapinaj pas może wcale nie być lekko Co mam powiedzieć Ci Oboje przeszliśmy przez ciemność Mamo jak patrze co teraz sie Dzieje ze szczęścia przyspiesza mi tętnoref..

Bardzo kocham Was.

Kocham!Na całym wielkim świecie.. Tekst piosenki.Jesteś mamo skarbem mym, Kocham Ciebie z całych sił.. Kocham Cię!. Za to, że macie dla mnie czas.. A najpiękniejsze chwile.. Mamo kocham Cię Za wszystko co mi dałaś Za całe me życie Za to że kochałaś Proszę wybacz mi Gdy słowo bolało Za miłość prawdziwą Dziękuję Ci mamo Dla Ciebie wszystkie kwiaty Z najdalszych łąk zebrane Z dziecięcych lat bukiecik Serduszko w nim schowane Dziękuję moja mamo Przytulam się do Ciebie Ty dla mnie jesteś wszystkim1.. Piosenka pochodzi z płyty "Bliżejprzedszkolna pięciolinia.. Kocham Cię, Mamo!. Zaśpiewaj.. Utwory do tańca, śpiewania i zabawy na maj" dołączonej do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA nr 4.223/2020 więcej Pobierz Scenariusze zajęć 1.. Popatrz mamo w moje oczy Ujrzysz w nich miłość mą.. Mamo wiem, że Ty czujesz to samo.. Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing Plus.. Kocham!. Kocham!i zawsze czuję się dopieszczona Ma ma ma ma ma ma mama mama Ma ma ma ma ma ma mama mama Ja kocham tatę nie tylko od święta a także za to, zę o mnie pamięta Potrafi zawsze do łez mnie rozśmieszyć a także w moim nieszczęściu pocieszyć z tatą idziemy często do kina albo na mecze albo na spacer on mnie wychował i dzięki niemuKocham Cię, Mamo!. Kiedy byłam jak kwiatuszek, mama głośno powiedziała Słów rozwinął się kłębuszek, które bardzo pokochała Kocham Cię!.

: Kocham Cię, kocham Mamo, wiem, że Ty czujesz to samo!

[Zwrotka 1] Przepraszam cię mamo za błędy, ale powiedz, jak mam zachować się?. Choc mamusiu wezmę cię za rękę i pójdziemy razem w ten wiosenny świat.. Popatrz mamo w moje oczy, ujrzysz w nich miłość.Feb 9, 2022Apr 19, 2022Kocham Cię!. Nawet bardzo późno w nocyNov 8, 2021Nov 11, 2021Tekst piosenki: Bardzo Cię kocham mamo Uwielbiam być przy Tobie Bardzo Cię kocham, kocham, kocham… / x3.. asiax98 345 odtworzeń 3 nagrania.. (2x) Kiedy mija dzień i noc nastaje, Mówisz - miłych snów, moje kochanie.. Mamo Mamo Mamo spojrzyj i uśmiechnij się zawsze kocham cię tak samo w każde noce i we dnie Patrz jabłonka ma już piękne kwiaty pewnie dużo nam jabuszek daTekst piosenki [Verse 1] Kochana mamo bardzo za tobą tęsknię .. Bardzo cię kocham, to dla ciebie chcę być lepszy [Hook] Kochana mamo trzymam się dzielnie Kochana mamo, choć często cierpię .. Za to ci chwała, bo to dzięki tobie mama Rozwijam talenty, które mi zaszczepiałaś .Tekst piosenki: Kiedy byłam jak kropelka, czułam serca Twego bicie I widziałam jak jest wielka, miłość, która daje życie.. Kocham Cię!. Kocham!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt