Pytania sprawdzające do lektury mikołajek

Pobierz

Kto był pupilkiem pani ?. 11,981 rozwiązań.. Śpię dalej.. Ananiasz.. Spotyka po drodze Alcesta i pyta go czy nie mialby ochoty uciec razem z nim.. W zwiazku z tym, przygotowalam krotki test z pytaniami dotyczacymi przerabianej lektury.. Gotfryd Joachim Kleofas Jak Mikołajek nazwał znalezionego pieska?. Słyszysz dźwięk budzika.. Mikołajek został zaproszony na urodziny swojej sąsiadki Jadwini.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: 20 pytań do lektury Dynastii Miziołków !. 12 pytań!. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek - Test 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Arkusze cwiczen do basni, legend, opowiadan i wierszy.. 39,781 rozwiązań.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4. właścicielem restauracji.. Kto zaproponował chłopcom wspólną zabawę - został jeńcem kowbojów?. Pytania .. Dżodżo Klement FranekPodaj swoje imię: Czy jest książka pt. Mikołajek i jego zwierzaki ?. Puszek Kiku Reks Rex Mikołajek uciekł z domu dlatego ,że.. Bał się reakcji rodziców o dzienniczek.. Pytania i odpowiedzi do lektury Dzieci z Bullerbyn (48) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Dzieci z Bullerbyn, które mogą Ci się przydać do powtórki..

...Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Lew, czarownica i stara szafa".. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Społeczność .. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3.. Skomentuj.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Rozwiaz test skladajacy sie z 15 pytan.. Wylał sok na podłogę Wylał Atrament na dywan Bo mama nie kupiła mu iphona 11pro Alcest nie poszedł z Mikołajkiem bo.Mikołajek na swoją babcię mówi: A. Babunia B. Babusia C. Bunia Sample Question Czym jest dla Ciebie Hip-Hop?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Co robisz?. Udostępnij.. Jak miał na imię " [.]. pierwszy uczeń i pieszczoszek naszej pani [.]". Mikolajek, nie rozumiejac jak mozna go upominac za rozlanie atramentu na dywan, postanawia uciec z domu.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Kto jest najlepszym przyjacielem Mikołajka?. Rosół b. Bigos c. Kotlet d.Na jedno pytanie odpowiedzieć możesz w 45 sekund, przez co test będzie trwał maksymalnie 15 minut (tyle co w szkole).. sprawdzajaceStreszczenie krotkie.. "Mikołajek": czy pamiętasz przygody bohatera książek dla dzieci?. opiekunem uczniów.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. "Mikołajek" - test 1 "Mikołajek" - test 2 "Mikołajek" - test 3; Baśnie: "Bajka o rybaku i rybce" Baśnie: "Kopciuszek" Baśnie: "Kopciuszek" - opis postaci; Baśnie: "Kopciuszek" - plan wydarzeń; Legendy: "O Lechu, Czechu i Rusie" Legendy: "Piast Kołodziej" Legendy: "Legenda o Królu Kraku" Autorzy lektur - klasa 4Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Szkoła - zapytaj eksperta (1565) .. Mikołajki (16766) Prezenty - Pozostałe (443) Rocznice (4918) Urodziny (54028) Walentynki (5050) Wielkanoc (95) Wigilia (39155)Wakacje Mikołajka Joachim ma kłopoty Zestaw pytań: 1.. Pan Bledurt Mikołajek Kleofas Jak nazywał się najlepszy kolega Mikołajka?. 5.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dynastia Miziołków Joanny Olech.Wybór najlepszych testów z lektur w sieci.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. Za kogo przebrał się Gotfryd do klasowego zdjęcia?. Zebraliśmy dla Was najlepsze testy z lektur szkolnych (oraz innych książek), którą pomogą Wam odświeżyć sobie ich fabułę albo przygotować się na zbliżający się sprawdzian.. Gotfryd Ananiasz Alcest Rufus Jak Mikołajek nazwał znalezionego psa?. Sprawdzian z wiedzy o społeczeństwie klasa 8 - .. 10,062 rozwiązania.. Oprócz: Tematy prac klasowych z opowieści z narnii.Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Szkoła podstawowaMikołajek - test znajomości lektury.. Gotfryd Rufus Alcest Kto z chłopców ma bogatego tatę?. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3..

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .

jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2. Ilu Mikołaj ma kolegów ?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Sprawdzian z biologii klasa 7 - Puls życia.. Jan 26, 2022Psychotesty Poczekalnia Sprawdź się Ucz się Baw się Stwórz Twój panel "Mikołajek" - test znajomości lektury René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. jednym z uczniów.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. z Mikołajkiem.. Wollfx 3 lata temu.. Świetną zabawą.. • Kim jest Rosół?. Czy Mikołaj ma rodzeństwo ?. Przekonaj .Lektura ich nazwisk w kronice szkolnej wskazuje 6 grudnia z okazji Mikołajek samorząd uczniowski odpowiadali na trzy pytania sprawdzające ich wiedzę Cuda na Kiju Wiek:7-9 Książeczka proponuje zadania i testy Ta ulubiona lektura dziewcząt również chłopców tekstowe, porównywanie temperatur, zadania sprawdzająceNie dość, że Gotfryd stracił całą lekcję, żeby przekazać chłopcom wiadomość: " Przestańcie się tak wszyscy na mnie gapić, bo pani zobaczy i wpadnę", to jeszcze nauczycielka, oburzona jego dziwnymi minami, posłała go do kąta.. Wyrażeniem siebie i swoich emocji.. Burek Reks Cezar Jak nazywał się nowy uczeń w klasie?. Sprawdzian z przyrody klasa 4 - Tajemnice przyrody.testy sprawdzające z lektury mikołajek i inne chłopaki.pdf (22 KB ..

...Jak miał na imię główny bohater lektury?

Panna_Osmiornica 7 miesięcy temu.. Dobrym źródłem testów jest portal Quizme.pl, a szczególnie ich dział Testy z lektur, z którego pochodzi wiele z poniższych znalezisk.Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :) Syzyfowe prace.. Mikolajek test online.sprawdzPowtorz najwazniejsze wiadomosci, przygotuj sie do lekcji, rozwiaz test zbudowany z 14 pytan i sprawdz Swoja wiedze.Test sprawdzajacy znajomosc lektury Akademia Pana Kleksa" 1.. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. Nie było informacji w książce.. W końcu!1.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266621 razy.. Test z lektury szkolnej "Syzyfowe prace" mający na celu sprawdzenie znajomości lektury.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii".. Anna ukowska,,Balladyna" Dorota Krzykowska Sprawdz swoja wiedze o lekturze Mikolajek.Test z Lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Nie.. 90,666 rozwiązań.. 21 pytań Lektury szkolne.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Kogo i dlaczego nazywano - Rosołem?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Urodziny Jadwini".. Dobrym źródłem pieniędzy.. Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. kuzynem Mikołajka.. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Sprawdz jak dobrze pamietasz przygody Mikolajka.. Jak dobrze znasz lekturę ,,Mikołajek"?. Najlepszym przyjacielem Mikołajka był: a) Kleofas b) Alcest c) Gotfryd 2.. Żaden budzik ani wybuch bomby atomowej mnie nie zbudzi.. Udostępnij.. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie "Nowa Reforma".Oct 8, 2021Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Dzieci z Bullerbyn.. Kogo tata jest najbogatszy ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt